O mnie

Mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania, nadzorując wszystko od do końca. To doświadczenie daje mi fantastyczny wgląd w to, czego ludzie chcą od swojej przestrzeni i zawsze chętnie porozmawiam o wszelkich aspektach procesu projektowania.

Oferuję szeroki zakres usług projektowania wnętrz w różnych stylach. Niezależnie od tego, czy szukasz nowoczesnej kuchni, czy klasycznego salonu, moim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą stworzę dla Ciebie idealną przestrzeń.

Współpraca ze mną daje pewność, że Twoja przestrzeń jest zaprojektowana zgodnie ze standardami ergonomii i preferencjami estetycznymi – co oznacza, że zawsze będziesz czuć się komfortowo we własnym domu!

Niezależnie od tego, czy jest to małe mieszkanie, czy willa, przeanalizuję Twoje potrzeby i stworzę dla Ciebie idealny projekt. Zajmę się wszystkim od mebli po oświetlenie kończąc na najmniejszym detalu wnętrza. Dzięki mojej dogłębnej znajomości estetyki oraz profesjonalnym umiejętnościom projektowania wnętrz jestem w stanie zaoferować Państwu najlepsze możliwe rezultaty. Możesz na mnie polegać, że zrealizuję swoją wizję bezbłędnie.

Potrzebujesz pomocy projektanta architekta wnętrz?