• Sex Shop z dostawą na paczkomat InPost

Zakupy w sexshopie są dla większości społeczeństwa dość krępujące. Nabywanie erotycznej bielizny czy wibratorów dla wielu jest wręcz tematem tabu. Na szczęście dzięki zakupom online kwestia ta przestaje być problemem. Jednym z podstawowych elementów brandingu budującym zaufanie klientów jest sposób pakowania i wysyłania zakupów. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, wdrożyliśmy dostawę na paczkomat InPost z dyskretnym i niewzbudzającym podejrzeń opakowaniem. Ma to na celu wzbudzenie pozytywnego skojarzenia z daną marką i zachęcenie do ponownego skorzystania z jej usług. Im ładniej i szczelniej zapakowana jest przesyłka, tym większe szanse na sukces brandu.

sexshop paczkomat

Paczkomat InPost gwarancją dyskrecji przesyłki zamówionej w Sex Shop

paczkomat1(1).jpg

 

W naszym sklepie internetowym INTINITO zrobisz zakupy online bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie produkty pakujemy w taki sposób, aby nie zdradzać zawartości paczki osobom trzecim. Wszystkie pakunki, które opuszczają nasze magazyny, wyglądają klasycznie i nie wzbudzają żadnych skojarzeń z branżą erotyczną. Wybierając dostawę do paczkomatu InPost, możesz poczuć się jeszcze bardziej komfortowo. Sam zadecyduj o tym, o której godzinie i kiedy odbierzesz swoje gadżety. Wybieraj spośród dziesiątek produktów, w tym pierścieni erekcyjnych, różnego rodzaju wibratorów, kulek gejszy, masażerów oraz erotycznej bielizny. Wzbogać swoje doznania seksualne i otwórz się na niezapomniane wrażenia. Spraw radość sobie i swojemu partnerowi. Rozpal na nowo uczucie w związku lub dodaj mu odrobiny pikanterii. 

 

Twoje zaufanie jest dla nas kwestią priorytetową. Dlatego nie krępuj się i złóż swoje zamówienie już dzisiaj. Ceny przesyłek podane są na naszej stronie.