• Dyskretna przesyłka

W dzisiejszych czasach, elementem brandingu, czyli budowania świadomości marki jest również proces pakowania i wysyłki produktów. Eleganckie pudełeczka z logiem firmy i z firmową taśmą do pakowania to już żadna nowość. Firmy prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych, niestandardowych dodatków, a wszystko po to, aby klient zapamiętał markę, pozytywnie ją kojarzył i znów do niej powrócił.

Nie wszystkie jednak branże mogą pozwolić sobie na takie standardy pakowania. Jedną z takich branż jest zapewne branża erotyczna. Klienci bowiem, czasem nie życzą sobie, aby paczka zdradzała w jakikolwiek sposób zawartość przesyłki. Dlatego też, sklep INTINITO takie życzenia klientów uwzględnia.

 

images(1).jpg

 

W takim przypadku paczki wysyłane przez sklep INTINITOdyskretne, nie zawierają żadnych oznaczeń wskazujących na zawartość. Paczka wygląda zwyczajnie i nie wzbudza żadnych podejrzeń. Klient, bowiem chce czuć się komfortowo nie tylko w momencie korzystania z produktu, ale również podczas odbierania przesyłki. I my, jako sklep INTINITO mając na uwadze zadowolonie klienta robimy wszystko by tak właśnie mógł się poczuć.