Kiedy do sypialni wkrada się nuda, kochankowie szukają różnych sposobów na jej przełamanie. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest sięgnięcie po zabawki erotyczne dla dwojga. To szeroka kategoria akcesoriów - wśród nich znajdują się liczne gadżety seksualne, które doskonale urozmaicają czas we dwoje.

Dlaczego warto się nimi zainteresować? Jakie z nich są dobre na początek, a jakie zaś dla bardziej zaawansowanych kochanków, sięgających po różne zabawki? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Koniec nudy - przegląd zabawek do sypialni!

Wiele osób w długoletnich związkach uskarża się, że ich seks staje się powtarzalny. Nawet najbardziej kreatywni partnerzy w końcu wyczerpują swoje pomysły i bez dodatkowych akcesoriów dla dwojga ciężko będzie przełamać rutynę, jaka pojawiła się w sypialni. Sposobem na to są gadżety erotyczne, jakie znajdziesz m.in. w naszym sklepie.

To nie tylko wibratory, choć tych znajdziesz ogromny wybór – zarówno, jeśli chodzi o kolory, kształty, jak i o zastosowanie. Odważniejsi partnerzy będą czerpać też mnóstwo radości z korzystania z zabawek przeznaczonych do BDSM-u. Nie oznacza to, że stosując np. pejcz, trzeba od razu wprowadzać wszystkie zasady dominacji. Bynajmniej! Jeśli Tobie i Twojemu partnerowi zależy tylko na urozmaiceniu, to takie akcesoria będą stanowiły świetny dodatek do łóżkowych igraszek.

Zabawki erotyczne dla dwojga rozbudzą kreatywność

Dlaczego warto postawić na zabawki do sypialni? Przede wszystkim dostarczają nowych bodźców. Jeśli jesteście oboje otwarci na odmienne od znanych doznania, dzięki nim możecie je odkryć. Pozornie zwykły wibrator to gadżet, który da się wykorzystać na kilka różnych sposobów. W czasie gry wstępnej skutecznie rozgrzeje Twoją partnerkę – wystarczy, że odpowiednio go poprowadzisz. Masuj nim jej łechtaczkę i drażnij jej ciało, sunąc drżącym urządzeniem po bardziej wrażliwych miejscach. Obdaruj każde z nich również pocałunkiem i obserwuj, jak Twoja kobieta jest coraz bardziej rozgrzana.

Jeśli już zdecydujecie się na zakup takiego akcesorium, szybko przekonacie się, jak wiele pomysłów przyjdzie Wam do głowy. Wynika to z naturalnej ciekawości ciała i tego, jak można je rozpieszczać. Wibrator daje rozkosz, a inne zabawki? Słodki ból, sprawiony pejczem, którym uderzasz o pośladki drugiej połówki? Albo zniewolenie z użyciem kajdanek… To tylko część opcji. Kiedy już zakupicie upatrzone erotyczne gadżety, nowe atrakcyjne sposoby na niegrzeczne igraszki będą pojawiały się same!

Które zabawki i gadżety seksualne są warte uwagi?

Pierwszą zabawką w sypialni, w jaką powinna zainwestować para, jest zawsze wibrator. To absolutnie podstawowe akcesorium dla dwojga osób zaczynających swoją przygodę z seksem na nowo. Do wyboru macie najróżniejsze warianty – na początek dobrze postawić na klasyczny wzór. Z czasem z pewnością Ty lub Twoja druga połówka nabierze ochoty na zakup innych wariantów... Możliwości nie brakuje!

Kolejny obowiązkowy dla wielu kochanków gadżet to kajdanki. Jeśli raczej nie gustujecie w klimatach BDSM, a po prostu szukacie odskoczni od zwykłych igraszek – wybierzcie tradycyjny model z metalu z futerkiem lub aksamitne. Te drugie są znacznie wygodniejsze, za to stalowe łatwiej rozkuć za pomocą specjalnej dźwigni.

Jeśli lubicie zmysłowe zabawy, zdecydowanie pomyślcie o maseczce na oczy lub szarfie. Przewiązując ją na twarzy partnera, ograniczasz jego widzenie. Staje się on więc nieco bardziej biernym uczestnikiem zabawy, za to znacznie zwiększa się jego wyczulenie na pozostałe bodźce. Twój dotyk z pewnością doprowadzi go do ekstazy.