• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • ZESTAWY I GRY EROTYCZNE


Dla urozmaicenia doznań seksualnych, wprowadzenia różnorodności w łóżku, ale przede wszystkim przyjemności - proponujemy zestawy i gry erotyczne. W swojej ofercie posiadamy propozycje dla par i nie tylko. W sklepie znajdziesz zestawy do seksu oralnego, klasycznego, analnego, jak również spersonalizowane zestawy pod kątem Twojego znaku zodiaku. Zapraszamy do zakupu zestawów dla par, zestawów sprawiających przyjemność panom oraz akcesoriów dla pań, które same najlepiej wiedzą, co je podnieca i sprawia przyjemność.


Jeśli interesuje Cię ostrzejsza zabawa i mocniejsze doznania? Polecamy zestawy akcesoriów do bdsm czy bondage – znajdują się w nich: sznur, kajdanki na kostki i nadgarstki, knebel, maska na oczy, pejcz, packa czy szpicruta. Proponujemy także coś bardziej subtelnego, czyli zestawy do gry wstępnej, seksu z partnerem, ale także dla zajęcia się samą sobą. Zestawy zawierają niepozorne wibratory, subtelne opaski na oczy czy też delikatne piórka, a przy tym zapakowane gustownie i dyskretnie. A może akurat zainteresuje Cię podręczny zestaw do niespodziewanego seksu? W ofercie sklepu znajdują się takie zestawy zawierające prezerwatywę, środek nawilżający oraz miętówki. Warto posiadać taki zestaw przy sobie – pozwala przewidzieć to, co nie do przewidzenia…

W ofercie naszego sklepu znajdują się także gry erotyczne: pozwalające odkryć mnogie pozycje seksualne nakierowane na seks oralny, analny czy też klasyczny, zawierające karty lub kości do gry. Gry zawierają dodatkowo wiele przydatnych akcesoriów, w zależności od preferencji Twoich oraz partnera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.