• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Wibratory Strap-On


Nazwa Strap-on, może początkowo brzmieć dość enigmatycznie. Jest to proteza penisa, różniąca się od standardowych dildo tym, że można przymocować ją do ciała. Takie wibratory mają wiele zastosowań. Można sięgnąć po nie do gry wstępnej lub zabaw erotycznych tzw. peggingu. Wiele z nich ma funkcję wibracji.

Oferujemy wiele rodzajów wibratorów Strap-On

  • dilda na uprzęży lub pasie - strap-ony przymocowane są do specjalnego pasa, który zakłada się na biodra jednej z osób biorącej osób w grze miłosnej. Warto podkreślić, że takie rodzaje wibratorów można w dowolny sposób regulować za pomocą pasów lub sprężystych gumek, 
  • wibratory mocowane na penisie stosowane do podwójnej penetracji - analnej i pochwowej. Idealne dla par homoseksualnych i heteroseksualnych, 
  • zabawki wkładane do odbytu i pochwy, w zależności od potrzeb. Aby czerpać z nich pełną satysfakcję, konieczne jest wcześniejsze ćwiczenie mięśni kegla - wzmocnij to Twoje doznania.

Najciekawsze i wysokiej jakości dilda typu Strap-on znajdziesz na naszej stronie internetowej. Sklep INTINITO oferuje dziesiątki oryginalnych i fantazyjnych gadżetów erotycznych, które wzbogacą Twoje życie seksualne. Odkryj to, co sprawia Ci największą satysfakcję. Doznaj wrażeń zmysłowych, których niedane było Ci dotąd przeżyć. Podaruj radość sobie i swojemu partnerowi lub partnerce. Wzbogacaj swoje życie seksualne i ciesz się nim kiedy tylko chcesz. Spraw sobie odrobinę luksusu za niewielkie pieniądze. Dokładna cena uzależniona jest od modelu. Nie będziesz zawiedziona. Kup online.