• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • BDSM - uprzęże, szpile, drążki


Cały świat oszalał na punkcie książki "50 twarzy Greya". Lektura otworzyła Polki na nowe, erotyczne doznania i ośmieliła do wypróbowania nowych gadżetów i technik. Jednym z gorących akcesoriów jest uprząż BDSM. Kontrowersyjna sztuka miłosna wprowadza seks w nieco inny, mniej tradycyjny wymiar, przez co bardzo go urozmaica. Można wykorzystywać ją na wiele sposobów, co dodaje pikanterii szczególnie w długoletnich związkach, w których partnerzy dobrze znają własne potrzeby. Sposobów na zabawę jest wiele, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś, co będzie odpowiadać mu najbardziej.

Dlaczego w BDSM korzysta się z uprzęży, szpilek i drążków?

Skrót BDSM pochodzi od słów bondage, dominacja, sadyzm, masochizm. Co dokładnie kryje się pod tymi słowami i co oznaczają one w praktyce? 

Bondage - to krępowanie ciała, najczęściej za pomocą sznurków, linek, taśm lub kajdanek. Przy tego rodzaju czynnościach, dochodzi również do pewnego dyskomfortu psychicznego, co odbierane jest przez zwolenników BDSM za przyjemne.

Dominacja - odbywa się za obopólną zgodą partnerów i polega na tym, że jedna ze stron jest uległa, a druga przejmuje funkcję dominanta. 

Sadyzm i masochizm - opiera się na czerpaniu przyjemności z zadawania i doznawania bólu. Może być on wynikiem stosowania gadżetów erotycznych lub innych narzędzi. 

W naszym sklepie internetowym INTINITO znajdziesz bogatą ofertę najciekawszych produktów, które ubarwią Twoje życie seksualne. Wypróbuj sam lub z partnerem. Otwórz przed sobą drzwi do świata niezapomnianych doznań, które na długo pozostaną w pamięci. Kup już dziś online. Zapewniamy dyskretną i szybką wysyłkę w niskiej cenie.