• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Wibratory stymulujące punkt G


W przypadku kobiet doznania erotyczne mogą być bardzo różnorodne, w zależności od zastosowanej metody stymulacji. Niemalże każda część kobiecego ciała jest wrażliwa na dotyk, a umiejętne wykorzystanie tej wiedzy potrafi przełożyć się na niezwykłą rozkosz. Nie istnieje coś takiego jak oziębła kobieta, są tylko te niedostatecznie pobudzone. Prawdziwy kochanek rozbudzi pożądanie u nawet najbardziej opornej i wymagającej partnerki. Można też wspomóc się gadżetami erotycznymi, takimi jak chociażby wibrator o wygiętej główce do punku G. To owiane tajemnicą miejsce w kobiecym wnętrzu może stać się źródłem niezapomnianych wrażeń. Trzeba tylko je znaleźć i zastymulować.


Czy doświadczasz już rokoszy płynącej ze stymulacji punktu G?

Panie mogą odczuwać orgazm na wiele sposobów - pochwowy, łechtaczkowy. Połączenie obu stanowi potężną eksplozję rozkoszy, której nie da się w żaden sposób opisać, trzeba tego doświadczyć osobiście. Stymulacja punktu G zapewni niesamowite doznania, jest to sposób na pobudzanie łechtaczki od wewnątrz, co doprowadza kobietę do orgazmu. To newralgiczne miejsce znajduje się mniej więcej na 2-3 cm od wejścia pochwy, na jej przedniej ścianie. Trzeba wobec tego rozpocząć poszukiwania przy pomocy swoich zwinnych palców, najłatwiej wyczuwalny jest on w pozycji siedzącej po turecku lub kucającej. Panowie lubią wyzwania, dlatego można zlecić swojemu partnerowi odnalezienie strefy Gräfenberga. Dla mężczyzny również będzie to czymś przyjemnym, stanie się grą wstępną, która rozbudzi obojga kochanków. Temperatura w sypialni momentalnie wzrośnie, co przełoży się na satysfakcjonujący seks dla obojga partnerów. Nie ma mowy, aby ktokolwiek poczuł się niedopieszczony.

Nowy przyjaciel każdej kobiety - wibrator do punku G

Stymulacja punktu G palcami to jedno, ale warto też spotęgować rozkosz przy użyciu specjalnego wibratora służącego właśnie do pobudzania tej wyjątkowej strefy. Tego typu gadżety erotyczne mają charakterystyczną zakrzywioną końcówkę, aby dotrzeć dokładnie w pożądany punkt G. Na rynku dostępne są nawet modele z poruszającą się końcówką jak palec, co z pewnością usatysfakcjonuje singielki. Zabawki erotyczne to rozwiązanie dla każdej kobiety, niezależnie od tego w jakim jest wieku i czy znajduje się w stałym związku. Wibrator stymulujący punkt G może zastąpić partnera, urozmaicić życie seksualne pary. Jest to przyjaciel, który zaspokoi w dowolnym momencie, wszędzie i dokładnie tak długo, jak kobieta będzie miała ochotę. Jest to też nauczyciel, który pomaga poznać swoje ciało i rozbudzić potrzeby erotyczne.