• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Majteczki z otwartym krokiem


Seksowna bielizna potrafi znacznie podnieść temperaturę w sypialni. Nie można przejść obok niej obojętnie. Ogień rozpalą erotyczne majteczki otwarte, które ułatwiają penetrację pochwową i analną. Koronkowe i fantazyjne kroje odsłaniają strefy intymne i kuszą partnera. Stworzone są dla pewnych siebie kobiet, którym zależy na rozszerzaniu wachlarza swoich doznań. Pozwalają poczuć się wyjątkowo kobieco i uwodzicielsko. Razem ze skąpo zabudowanym stanikiem prezentują się wyjątkowo kusząco i elegancko.


Wykorzystaj majteczki otwarte jako element zaskoczenia

Zaskocz swojego partnera i zaplanuj pikantny wieczór ze świecami i czerwonym winem. Majteczki otwarte umożliwią przeżycie zarówno niezapomnianej gry wstępnej, jak i seks pełen uniesień. Zaopatrując się w kilka kompletów bielizny, zagwarantujesz sobie wiele ognistych nocy. Urozmaić swoje życie erotyczne i wprowadź w nie odrobinę nowości. 

Spraw radość sobie i swojemu partnerowi i kup seksowne majteczki otwarte online na stronie naszego sklepu internetowego intinito.pl. Zrezygnuj z szukania sexshopu w swoim mieście i wybierz szybką oraz dyskretną wysyłkę do swojego domu. Wybierz kolor, krój i fason, które najbardziej rozpalają Twoje zmysły. Ceny uzależnione są od konkretnego modelu. Daj się ponieść wodzy fantazji i dobierz do zestawu erotyczne gadżety np. wibrujące jajko czy wibrator wielofunkcyjny. Pozwoli to przenieść Twoje doznania erotyczne na wyższy poziom. Majteczki otwarte idealnie nadadzą się na prezent dla wybranki serca lub przyjaciółki.