• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Jajka wibracyjne (wibrujące jajeczka)


Nowoczesne i fantazyjne gadżety erotyczne nie muszą w swoim kształcie przypominać klasycznych wibratorów. Dużą popularnością wśród pań cieszą się dilda typu wibrujące jajeczko. Coraz liczniej pojawiają się w sexshopach. W czym tkwi ich rozkoszny sekret? Każdy produkt składa się z niewielkich rozmiarów jajka, ręcznego sterownika wibracji i kabla. Używa się ich do stymulacji stref erogennych. Sam decyduj, jaka część ciała zasługuje na specjalną pieszczotę. Spraw radość sobie i swojemu partnerowi. Bez żadnych ograniczeń.


Jajka wibrujące idealne do gry wstępnej

Poręczne jajo wibracyjne idealnie sprawdza się do zabaw solo oraz w duecie. Może być dobrym początkiem w trakcie gry wstępnej. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się jego działaniem. W sklepie INTINITO dostępne są ponadto modele wodoodporne, którymi możesz cieszyć się podczas długich i ciepłych kąpieli w wannie. Wybieraj spośród klasycznych lub bardziej rozbudowanych wzorów. Część jaj wibracyjnych wyposażona jest w osobnego pilota, za pomocą którego można dowolnie sterować intensywnością swoich lub partnera doznań. Gadżet erotyczny może być sterowany nawet z pewnej odległości. Standardowe jajeczka pracują na kilku programach, dlatego masz pełną kontrolę nad siłą i jakością swoich erotycznych doznań

W naszym sklepie internetowym INTINITO zrobisz szybkie zakupy online, a my dostarczymy Ci wysyłkę dyskretnie pod same drzwi. Podaruj prezent sobie lub swojemu partnerowi. Ceny jajeczek wibracyjnych uzależnione są od wielkości i wybranego modelu.