• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Wibratory z króliczkiem (podwójna stymulacja)


Erotyczny gadżet, jakim jest wibrator z króliczkiem, pomoże w osiągnięciu seksualnej rozkoszy nie tylko w pojedynkę. Może być idealnym, delikatnym elementem gry wstępnej. Na stronie INTINITO znajdziesz bogaty wybór gadżetów erotycznych, które spełnią wszystkie Twoje fantazje. Dobierz taki rodzaj produktu, który da Ci maksimum przyjemności.


Pierwsze wibratory dla kobiet powstały w XIX wieku. Co ciekawe, miały pomagać w łagodzeniu ataków histerii. Dzisiaj zapewniają szereg doznań erotycznych i są świetną propozycją do wykorzystania we dwoje. Poza klasycznymi modelami w kształcie męskiego penisa, dostępne są również modele wyposażone w dodatkowy trzonek, który poza penetracją pochwy, pieści także łechtaczkę. Takie podwójne wibratory cieszą się niesłabnącą popularnością w sexshopach i można dostać je w różnych wariantach kolorystycznych, ozdobione perełkami, diamencikami czy puszkiem. Co ważne, z zalet tej erotycznej zabawki mogą korzystać nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Potrzeby panów w pełni zaspokoją wibratory analne służące do seksu greckiego. Masują one gruczoł krokowy oraz wejście odbytu. 

Kup wibrator podwójny (z króliczkiem)

Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie i zaopatrz się w wibrator wielofunkcyjny dostępny online na stronie naszego sklepu internetowego INTINITO. Wybierz model w ulubionym kolorze i o ciekawym kształcie. Wyposażony w łańcuszki, diamenciki lub bez ozdób. Ich ceny różnią się w zależności od dodatków i rozmiarów. Jeśli lubisz relaksować się w wannie, sięgnij po zabawkę wodoodporną. Zapewniamy szybką i dyskretną wysyłkę. Nie będziesz zawiedziony.