• Kategorie
  • Wyszukaj po:
  • Wibratory dla par


Seks coraz bardziej przestaje być tematem tabu, rośnie liczba osób świadomych swojej seksualności, znajomości ciała i potrzeb. Wrasta zainteresowanie gadżetami erotycznymi, za pomocą których życie seksualne nabiera rumieńców i pozwala przeżywać jeszcze bardziej intensywne emocje. Niezależnie od tego, jak bardzo ktoś próbowałby temu zaprzeczać, seks jest nieodłącznym elementem naszego życia, fizjologiczną potrzebą. Każdy z nas ma jednak nieco inne oczekiwania, preferencje i fantazje, dlatego trzeba je mieć na uwadze podczas zbliżeń, aby oboje partnerów było z nich w pełni zadowolonych. Z pomocą przychodzą między innymi wibratory dla par.


Wibrator dla par? Tak poproszę! 

Rozkosz dla dwojga może zapewnić wibrator dla par, który cieszy się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród doświadczonych kochanków lubiących przygody i wyzwania łóżkowe. Nic bardziej mylnego! Dosłownie każda para może czerpać liczne korzyści z użytkowania tego niepozornego gadżetu erotycznego. Nic tak nie zabija związku jak rutyna, monotonia w łóżku. Nawet w najlepszych związkach mogą pojawić się mniejsze lub większe problemy, jeśli zaniedba się sferę seksualną i potrzeby drugiej osoby. Sposobem na ożywienie związku i rozgrzanie ognia namiętności w sypialni będzie zaproponowanie wspólnych igraszek przy użyciu wibratora dla par. Seks z partnerem wskazuje na zupełnie nowy poziom, można liczyć na niesamowite doznania i jeszcze większe poczucie bliskości.

Wibratory dla par mogą być używane nie tylko wspólnie z partnerem, ale też solo. Jest to świetny sposób na urozmaicenie wspólnego życia seksualnego. Nowoczesny wibrator to gwarancja czerpania przyjemności przez obojga partnerów w tym samym czasie. Wyposażony jest on w dwie stymulujące końcówki przeznaczone dla niej i dla niego. Jedną umieszcza się na łechtaczce, a drugą we wnętrzu pochwy. Nie trzeba martwić się o to, że zabraknie miejsca dla penisa, dlatego jak najbardziej można korzystać z wibratora podczas uprawiania seksu. Dużą popularnością cieszą się modele na smartfona, czyli sterowane za pomocą aplikacji mobilnej. Partner może decydować o doznaniach erotycznych swojej partnerki, nawet będąc w zupełnie innym pomieszczeniu.

Obecnie możemy liczyć na ogromny wachlarz wyboru, jeśli chodzi o tego typu gadżety erotyczne, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Warto zawrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany wibrator (najlepsze są te z silikonu medycznego - bezpieczne, przyjemne w dotyku i hipoalergiczne) oraz na zasilanie, wodoodporność, sposób sterowania, funkcje (wibracje, rotacje, fale ssące).